RMC Rammstain-

moc pěkná podívaná, moc pěkný poslech, pro mě osobně moc pěkné show. Těším se na ně na HRS, kde budou mít více prostoru pro doprovodné efekty. Prostě na podium v DD nejde vtěsnat vše co má tato skupina v repertoaru, to je sice velká škoda , ale myslím že i tak kdo přišel do DD na jejich koncert tak zajisté neodcházel nespokojen a snad byl jako já hodně spokojen. Tak až někdy uvidíte že hrají RMC z Liberce... neváhejte stojí to za to.

NEED OF ACTIVITY- příjemný závěr večera, a dovedu si představit jít na jejich představení i když před nimi nebude žádný velký tahák.

SIN THE EIGHTH - no jestli jsem napsal že DnB věnuji velmi málo posluchačského času, tak tomu co znělo z podia v tomto podání nevěnuji čas žádný, protě tento druh hudby jde totálně mimo mně.

Pavel M. ml

Anketa

Tak co RMC Rammstain?

Joo joo jo (25)
68%

Joo jo (3)
8%

No jo no (2)
5%

No no jo (3)
8%

No no no (4)
11%

Celkový počet hlasů: 37

FOTO REPORT dám dohromady snad do konce týdne.

Mistr fotek nafotil cca 400 snímků :) a ty musím drobet roztřídit  a umístit na web cca. 40 ks.

Děkuji Zdenovi za množství hezkých fotek.

A snad se nám konečně podaří sestříhat i video.

To měl na starost Standa D. ml.

RMC Rammstain 27.3.2010

Záznamy: 1 - 9 ze 40
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

 

RAMMSTEIN MC  ++++++27.3.2010+++++

SUPPORT- ++++++++NEED OF ACTIVITY + SIN THE EIGHTH++++++++

 

Rammstein MC vznikl na přelomu nového milénia na studenské párty Texnické Univerzity v Liberci.Po prvním koncertu v Únoru 2000 v Českém Dubu,naznačil už druhý koncert v legendárním Libereckém rockovém klubu"Golet",že se nerodí pouze jeden z mnoha revivalů,prakticky každé jenom trochu významnější kapely,ale že tady to opravdu bude fungovat dokonale.Už jenom účast 250 návštěvníků zní v dnešní době jako ze sci-fi filmu.Od této dnes už prehistorie,se samozřejmě koncerty RMC vyvíjeli až do dnešní prakticky dokonalé jak kostýmní tak pyrotechnické schow.Veliký důraz a pečlivé až do dokonalosti dovedené maličkosti,jsou prakticky nerozeznatelné od originálu.Možná všechny tyto atributy znamenají,že RMC jsou jedním z nejlepších revivalů kultovní"ost"německé kapely,nejenom v Čechách,ale prakticky v celé Evropě.Těžko se někdy dočkáme v Hrádku originálu a proto,bych chtěl pozvat všechny fanoušky na dokonalou kopii.Budeme se těšit na monstrozní podiovou schow,pyrotechnické efekty a dokonale zvládnutou muziku
 

Součastná sestava+novinky najdete na stránkách kapely www.r-mc.cz