ORTEL

Tato fotogalerie je prázdná.

 

ORTEL a jejich koncert v DD?

Skupina kterou pronásleduje pověst horší než jsem očekával a dle mne je tato pověst značně přehnaná a snad si ji ani nezaslouží , to ale nemohu objektivně posoudit a tak mohu psát pouze o tom co jsem viděl a slyšel.

Kapela přijela poněkud později než bylo v plánu, nevadilo to ničemu a snad i nikomu. Vlastní zvuk a částečně i světla vše připraveno do hodinky po příjezdu.

A začal jsem očekávat první hosty. Kdopak to bude? Nějací „ultras“ nebo „skinheadi“. Dle manévrů PČP v ulicích Hrádku jsem začal mít špatné tušení ….....ojojoj........že já trouba jsem nechal přijít na DD další ránu, nejdříve voda a kam se nedostala vpustil jsem …...... koho? A v tom je ten háček. První hosté se začali trousit a k mému překvapení nebyli to ultras ani skinheadi ale běžní hosté koncertíků a příznivci živé hudby, žádní lebkouni a ani náznak agrese prostě klasika hosté přišli na hudbu a pivko a zaskotačit na parketě.

Ale zas tak to nebyla pravda, byli tam tři týpci co jsem ohodnotil jako budoucí možný problém, klasický oděv , bombr, kožené boty, holá hlava. Nedali si ani pivko, sedli si a pozorovali okolí.

Fakt jsem z nich neměl dobrej pocit............až do chvíle kdy jsem se dozvěděl že to jsou tajní agenti PČR :)).

A hudba a texty, nemohu hodnotit objektivně ale subjektivně se mi to líbilo a nemám nic proti dalšímu jejich vystoupení v DD takže snad někdy z jara 2011.

P.M.ml