EMINENCE 15.10.2010 - doplním

Tato fotogalerie je prázdná.

EMINENCE 15.10.2010

Žádný revival žádný kompromis ale brazilští eminence

 

Doprovod zajistí CHLEJF (Praha)  AMANITA MUSCARIA (Polsko).

Lístky v předprodeji nejsou a místa u stolků budou pro ty kteří přijdo dříve.

P.M.ml

 

V pátek 15. října zaplesalo srdce každého fandy tvrdé muziky. Brazilští EMINENCE k nám přijeli v rámci měsíčního evropského turné, ve kterém projeli kromě Čech také Německo, Švýcarsko, Bulharsko, Rumunsko, Belgii a Holandsko. Co máme čekat? Technicky vyspělou kapelu, která nekompromisně valí moderní metal čerpající z odkazu trash metalu a hardcoru. A navrch dostaneme hodně energie, která by nám měla na dlouhou dobu "nabít baterky"!!!

Odkazy:
https://www.myspace.com/eminenceband
https://eminence.com.br/

Pro anglicky mluvící/čtoucí fanoušky rozhovor s kytaristou Allanem:
https://www.rocknballs.com/?choix=interviews&id_interview=76

 

 

Brazilští extrémní metalisté EMINENCE míří do Čech spolu se svým aktálním albem "The God of all Mistakes".
Počin vyšel u labelu Locomotive Records a Eminence vyráží na další z mnoha evropských turné. Nahrávku produkoval v Maquina Studios a v dánském studiu Antfarm - Tue Madsen (ROB HALFORD, MNEMIC, THE HAUNTED). Na turné aktuální sestavu doplní baskytarista TC, dřívější člen UDORA, kde působil po boku současného bubeníka Sepultury - Jean Dolabella. To, že Eminece má k Sepultuře hodně blízko dokazuje i fakt, že zakládající člen Eminence - Jairo Guedz byl i zakládajícím členem Sepultury.

Od ledna 1995 brazilská kapela Eminence procházela cestou, kterou si asi projít musela. Většina jejích členů začínala na lokální scéně v Belo Horizonte, hlavním městě jednoho ze šestadvaceti brazilských států, Minas Gerais, a tyto začátky se nesly v ryze undergroundovém duchu.

Po několika koncertech místního významu, zato s dobrými kontakty jak v Brazílii, tak do zahraničí, se kapela Eminence zúčastnila celonárodní hudební soutěže SKOL ROCK. A předvedla se v tak dobrém světle, že jí porota složená z představitelů MTV, Warner Music a předních lifestylových magazínů udělila první místo v regionálním kole a vyslala ji do celostátního klání. I tam Eminence zabodovala a v soutěži, v níž převažovala popová, bluesová a rock'n'rollová uskupení obsadila tato kapela vyznačující se tvrdým, agresivním stylem třetí místo. Zájem o Eminence byl nastartován.

V poslední třetině roku 1998 se brazilští Eminence vydali dobývat starý kontinent. Od září do prosince odehráli turné v Holandsku a Belgii a sbírali převážně pozitivní ohlasy. Po návratu domů zapracovali na novém albu Chaotic System a důrazně přitvrdili v oblasti propagace kapely. Turné střídalo turné, Eminence vystupovala na festivalech a aktivně navazovala kontakty se zahraničím; to všechno s cílem získat co největší záběr. Eminence také dál dobývala Evropu: nahrávací společnost Diamond Records začala album Chaotic System distribuovat do patnácti evropských zemí a skupina získávala pozornost zdejších médií i veřejnosti.

Kytarou vede kapelu Eminence její zakladatel Alan Wallace, za bubny usedá André Márcio, který své bubenické umění rozděluje mezi Eminence a brazilské metalové uskupení Overdose.

Alan Wallace - Guitars
Wallace Parreiras - Vocals
Andre Marcio - Drums
Thiago Correia - Bass

Anketa

Jaká byla akce??

Metalová :)) (24)
80%

Dobrá :) (4)
13%

Akce byla a bude jiná :/ (0)
0%

Trošky mimo :( (1)
3%

Zcela mimo :(( (1)
3%

Celkový počet hlasů: 30